CUC brusinka balení 24 ks

I v brusince jsou všechny látky přírodního původu. Díky tomu se nápoj může pyšnit vysokým obsahem vitamínů. Vybrané ovoce si ponechává vše ze své chuti. Ve složení není ani stopy po umělých sladidlech. Odměnou za šetrné zpracování je jasný limonádový buket, který vznikl bez pomoci přidaných barviv.

Prodejní cena480,00 Kč
Prodejní cena bez DPH396,69 Kč
Sleva
Cena / kg:

Balení obsahuje 24 kusů příchutě brusinka.

Tento nápoj podle technického řešení obohacuje trh o nový druh osvěžujícího nízkoalkoholickéo nápoje spojující chuť vína, kvalitu ovocné šťávy a přírodního cukru ve formě hroznového moštu s přídavkem antioxidačních látek (kyselina akorbová - vitamín C) a přírodní kyseliny citrónové.

Produkt je bez konzervačních látek, stabilihován pasterizací a pro osvěžení dosycen oxidem uhličitým.

Ovocná složka je tvořena arónií (jeřáb černý) a doplněna vždy podílem další ovocné složky. Dominantním rozdílem od obdobných výrobků je, že všechny složky našeho výrobku jsou přírodního původu a celkové zpracování produktu je výrazně šetrnější.

Pří výrobě nepoužíváme žádná aromata a náhradní sladidla.

Složení: Hroznové víno, pitná voda, koncentrát hroznové šťávy, ovocný koncentrát jeřábu černého s příchutí brusinky, kyselina citronová, vitamín C, CO2, antokyany - antioxidanty, siřičitany.

Energetická hodnota: 260 kj/62kcal (100 ml), 858 kj/205kcal (330 ml)

cuc logo

CUCdrink a.s., Kobližná 47/19, 602 00 Brno
IČO: 070 03 692
info@cucdrink.cz

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU
OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET

Informace o zpracování osobních údajů